Ananas Passievrucht Slushsiroop 5L
€25,95
Heerlijke ananas passievrucht slushsiroop: fris, tropisch en voordelig in grootverpakking! De perfecte keuze voor wie slush van de hoogste kwaliteit nodig heeft.
- Tropische smaak van ananas en passievrucht
- Goed voor 50 liter slush (1+9 mengverhouding)
- Ideaal voor slushmachines, ijscocktails en meer
- Kleur: Donker oranje
Snel, voordelig en persoonlijk
- Voor 12:00 besteld = vandaag verzonden
- Groothandelsprijzen, direct uit voorraad
- Vragen? Wij helpen je
Ananas Passievrucht Slushsiroop 5L – GranitaSlush
Zon in je beker, maar dan in het groot! Ananas Passievrucht slushsiroop van GranitaSlush in een extra voordelige 5 liter verpakking. Deze tropische topper combineert het zoete van ananas met de verfrissende zurigheid van passievrucht, een onweerstaanbare smaakcombinatie die iedereen lekker vindt.
Met de mengverhouding van 1 deel siroop op 9 delen water maak je met deze 5L verpakking maar liefst 50 liter ananas passievrucht slush! Ideaal voor grootverbruik: slushmachines op evenementen, foodtrucks, snackbars, of drukbezochte kinderfeestjes. Lekker vaak bijvullen, meer draaien!
Tip: IJscocktails & frozen drinks
Deze ananas passievrucht slushsiroop is niet alleen voor slush! Maak er ook frozen cocktails of mocktails van door te mixen met ijsblokjes en een blender. Of meng met rum of vodka voor een tropische cocktail. Serveer in een glas met ananasgarnering en suikerrand, tip: gebruik suikerspinsuiker om de rand kleurrijk te maken.
Mocktail- & Cocktail slush inspiratie
- Caribbean Crush (mocktail)
Combineer gelijke delen Mango Sinaasappel slush en Ananas Passievrucht slush voor een tropische smaakexplosie. Garneer met een schijfje ananas en een muntblaadje. - Passion Punch (cocktail)
Maak een slushmix van Ananas Passievrucht en voeg 40 ml witte rum toe. Werk af met een suikerrandje van gekleurde suikerspinsuiker en een schijfje limoen. - Tropical Dream (mocktail)
Meng Ananas Passievrucht slush met een beetje Piña Colada slush voor een romige tropische twist. Garneer met kokosschaafsel op de rand van het glas.
Voor wie?
Deze 5 liter verpakking is ideaal voor:
- Slushmachines op evenementen
- Foodtrucks en snackwagens
- Zwembaden en recreatieparken
- Horecazaken en ijssalons
- Kinderfeestjes met veel dorstige gasten
Ook te gebruiken voor:
Milkshakes, schaafijs, waterijsjes, smoothies, desserts, en als tropische smaakmaker in yoghurt of vla.
Bekijk ook:
- Ananas Passievrucht Slushsiroop 1 liter
- Slushsiroop Aardbei – 5 liter
- Slushsiroop Bosbessen – 5 liter
- Onze professionele Slushmachines
Meer info over GranitaSlush? Kijk op GranitaSlush


















